Interiér v glamour, vintage stylu

GHdesign Vám přináší nový pohled na zařizování interiérů. Navrhujeme v klasických stylech (elegantní, finský a skandinávský, přírodní, italský design, příměstská moderna) a kombinujeme s méně obvyklými styly jako je glamour, romantický, provence, toskánský, anglický, shabby-chic, vintage, venkovský, new country nebo historizující.

Interiér v glamour, vintage stylu je současné době  stále populárnější. Zejména do starých činžovních a historických domů se všude přítomný moderní styl příliš nehodí. Propojení moderního nábytku s glamour nebo historizujícími prvky může vypadat skvěle a originálně! Milujete lesk a třpyt, zámecké vzory, křišťálové lustry? Chtěli byste mít interiér v glamour stylu? GHdesign Vám navrhne to správné řešení. Líbí se Vám secese, renesance, art deco? I tyto styly jde zajímavě kombinovat s moderním designem.

Na druhou stranu v domech nebo venkovských staveních moderní nábytek také nevypadá dobře. Do těchto interérů se zase skvěle hodí prvky vintage, provence, toskánského nebo anglického stylu. Baví Vás tzv. ošuntělá elegance? Okouzlil Vás shabby-chic nebo vintage styl? Chtěli byste v tomto stylu mít interiér, ale nevíte jak interiéru vintage nádech dodat? Obraďte se na profesionály z GHdesign.

Pokud Vás se zajímáte o netradiční styly a chcete jejich odraz mít i u vás doma – designérské studio GHdesign Praha Vám přináší to pravé.