Design interiérů Praha

Zajímáte se o design interiérů Praha? Hledáte v této oblasti spolehlivého partnera? Studio GHdesign je Vám plně k dispozici. Působíme v oblasti Praha a Praha-východ. Elektronické konzultace jsou ale možné po celé České republice. „Ráda říkám a reference našich spokojených klientů jsou tomu důkazem, že: Nenavrhujeme pouze interiéry, ale vytváříme domov!“ říká Gabriela Hrábková, interiérová designérka GHdesign Praha.

Vždyť ve svém domově obvykle trávíme většinu svého volného času. A prostor, kde trávíme čas, by na nás měl dobře působit a měli bychom se v něm cítit dobře. Zároveň by vše mělo být praktické a funkční. Ale zapomínat bychom neměli ani na design. Naštěstí design interiérů Praha už dávno není podceňovaným tématem.

Spoustu lidí se o design a o to, jak by měl vypadat jejich vysněný interiér, zajímá. Spoustu lidí se na zařizování těší! Ale i tak se může stát, že nakonec tápou. Najednou si nemohou vybrat z té spousty možností. Neznají třeba základní designérská pravidla a mohou tak udělat spoustu chyb. Nebo zjistí, že nakoupili vše, co se jim líbí, ale výsledný dojem není takový, jaký by měl být. Že to zkrátka „ nějak není ono“ a potřebují pomocnou ruku. „Každý klient má určitou představu, nějaké preference – my se v rámci navrhování designu jejich interiérů snažíme uspořádat jeho myšlenky a najít ideální řešení ušité na míru přesně pro něj.“ dodává Gabriela Hrábková z GHdesign interiérů Praha.